۱۳۹۱ شهریور ۲۶, یکشنبه

منصور آروند، شهروند دیگر مهابادی هم به اتهام محاربه به اعدام محکوم شدپس از محکوم شدن سامان نسیم به اعدام، یک شهروند کُرد دیگر به نام منصور آروند که بیش از یک سال است در بازداشت به‌سر می‌برد به اتهام محاربه از طریق همکاری مؤثر با گروه‌های معاند نظام و... از سوی دادگاه انقلاب اسلامی مهاباد به اعدام محکوم شد.
آژانس خبری موکریان - سرویس حقوق بشر - یک شهروند اهل مهاباد از طرف دادگاه انقلاب این شهر به اعدام محکوم شد.
بر اساس اخبار رسیده به سرویس حقوق بشر آژانس خبری موکریان، یک شهروند مهابادی به نام منصور آروند که بیش از یک سال است در بازداشت بسر می برد به اتهام محاربه از طریق همکاری مؤثر با گروههای معاند نظام و ... از سوی دادگاه انقلاب اسلامی مهاباد به اعدام محکوم شد.
چند تن از هم بندی های این شهروند در تماس با آژانس خبری موکریان اعلام نمودند که صبح روز پنج شنبه حکم اعدام به این زندانی که هم اکنون در زندان ارومیه بسر می برد ابلاغ و در حکم ابلاغی ۲۰ روز به وی مهلت داده شده است که به حکم صادره اعتراض نماید.
یادآور می گردد روز گذشته نیز آژانس خبری موکریان در خبری نوشت: یک شهروند اهل مریوان به نام سامان نسیم از طرف دادگاه انقلاب اسلامی مهاباد به اتهام محاربه از طریق عضویت در یکی از گروههای مخالف نظام به اعدام محکوم شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر